БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ ПРОДУКТІВ

БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ ПРОДУКТІВ

Наш бренд

Фасоване яйце під брендом «Квочка» представлено в найпопулярніших споживчих сегментах. За рахунок збалансованої цінової політики та широкої лінійки асортименту, ми надаємо українським покупцям оптимальний вибір якісних продуктів та забезпечуємо довгострокове зростання бізнесу Компанії.

 

Фасована продукція Компанії представлена і реалізується в більш ніж 2 000 торгових точок по всій Україні, при цьому частка продажів продукції під брендом «Квочка» на ринку фасованої продукції зростає.

КВОЧКА

«Квочка» – популярний бренд в сегменті фасованих яєць. «Квочка» пропонує споживачам якісну та корисну продукцію за привабливою ціною. Ми власноруч виробляємо корми для наших курей-несучок, тому ми знаємо напевне – яйця «Квочка» не лише корисні, але й надзвичайно смачні!

«Квочку» схвалено Українським НДІ Харчування.

«ДОМАШНІ»*

До сімейного сніданку, святкового столу чи апетитної випічки немає нічого кращого, ніж якісні яйця. Ми подбали, щоб вони потрапили до Вашого родинного столу. Ці яйця — від курей, яких доглядають як домашніх і годують лише натуральними кормами. Вони поживні, корисні та дуже смачні, адже створені природою для Вас.

*Квочка «Домашні» - смакують, як домашні.

КВОЧКА XL

«Квочка XL» - це добірні столові яйця вищої категорії (Св). Кожне із 10 яєць в упаковці важить більше 73 грам. Продукт «Квочка XL» займає верхню цінову позицію в портфелі бренду «Квочка» і націлений на найвимогливіших покупців, які прагнуть купувати продукцію вищого гатунку. 

КВОЧКА PREMIUM

«Квочка PREMIUM» - це столові яйця вищої категорії С0 (L, 63-72,9 грам). Високу якість «Квочка PREMIUM» підтверджено сертифікатом Halal Global Ukraine, що гарантує покупцям високу якість та безпеку продуктів харчування.

«ВІЛЬНИЙ ВИГУЛ»

Яйця «Вільний вигул» ТМ «Квочка» - це найсмачніші та найкорисніші яйця від курочок, що утримуються на вільному вигулі, в природному для них середовищі. Для особливих яєць ми підібрали особливу упаковку - дружню до навколишнього середовища. Адже вона виготовлена з використанням трави та рослинної сировини.

«ФАЙНА КУРКА»

Ці маленькі за розміром яйця - справжня скарбниця вітамінів та мікроелементів. Тож ідеально підходять для харчування дітей та дорослих, які дбайливо та вимогливо відносяться до харчування.

ORGANIC EGGS**

Компанія йде в ногу з часом та пропонує українським покупцям сучасний продукт під торговою маркою «Organic Eggs». Цей бренд займає верхню позицію в портфелі торгової марки «Квочка» і представляє основні цінності Компанії – свіжі та натуральні продукти. «Organic Eggs» — це максимум природної користі.

**Виробництво тимчасово припинено.

Більш детальна інформація доступна за посиланням: kvochka.com.ua